4-5 липня 2022 року Науково-дослідний інститут фінансової політики Державного податкового університету був представлений на П’ятій міжнародній науково-практичній конференції «Адміністративна юстиція в Україні: проблеми теорії та практики».

Цей потужний науково-комунікативний захід об’єднав фахівців у галузі права та економіки, представників суддівського корпусу, законотворців та міжнародних експертів. Учасники дискутували в межах таких сесій: 1) податковий конфлікт і податковий спір: співвідношення понять і наслідків; 2) проблеми судового розгляду податкових спорів; 3) оподаткування в умовах воєнного стану; 4) судовий розгляд податкових спорів щодо міжнародного оподаткування та трансфертного ціноутворення.

В. о. директора НДІ фінансової політики Марія Кармаліта, д.ю.н., доцент, виступила із доповіддю на тему «Практичні аспекти процедури попереднього узгодження ціноутворення в Україні у контексті рекомендацій ОЕСР».

sample.jpg

img src="/images/2022/NDI_FP/Слайд6.JPG" alt" wid" hei" /><" />"