Кафедрою аудиту та економічного аналізу організовано проведення лекції-тренінгу "Наука і тайм-менеджмент: ефективні техніки управління часом"  Смутчак Зінаїди Василівни, д.е.н., професора, професора кафедри економіки, підприємництва та менеджменту Університету менеджменту освіти для здобувачів вищої освіти та викладачів, матеріал якої стане корисним для осіб, які прагнуть до оптимізації свого робочого та вільного часу. Як встигнути вирішити свої справи і вкластися в добу, щоб лишити час і для відпочинку? Як вирішення задач  розмістити за пріоритетністю і таким чином впершу чергу зробити найбільш важливі речі! Як мотивувати себе на важкі та неулюблені справи? На ці та інші питання можна відповісти після прослуховування лекції-тренінгу! Дякуємо Зінаїді Василівні за професійний та цікавий матеріал!