09.04.2024 р. д.е.н., професор, завідувач кафедри аудиту та економічного аналізу Лісовий А.В. разом з іншими представниками агітаційної групи провели зустрічі по 2 години з школярами міста Сарни, зокрема в Сарненському ліцеї 1 та 4, а також в Ремчицькому ліцеї!

Найприємнішою подією було відвідування ЗЗСО в с.Ремчиці, Сарненського району, де здобував середню освіту дорогий нашому серцю і завжди в нашій пам'яті, багаторічний очільник Університету, доктор економічний наук, професор, народний депутат України декількох скликань Петро Володимирович Мельник!!

З теплотою і вдячністю за такого лідера, представники ДПУ презентували до бібліотеки школи книги, подаровані студентами і викладачами факультету, унікальні історичні збірники "Поїзди гудуть за Ірпінню", що розповідає про історію нашого краю, а також авторську книгу П.Мельника "Нам треба жити для добра".

Ця крилата фраза пана Петра многолітньо підтримує та стимулює усіх працівників Університету, бо стала певним символом!