Голова відділу волонтерства та доброчинності - Оніпченко Олександра Дмитрівна
Я студентка 1- го курсу Факультету податкової справи, обліку та аудиту, а також староста групи. Знаєте, я завжди всюди намагалася брати активну участь і мені це дійсно подобалось! В університеті також : різні заходи, написання наукових робіт, олімпіади, допомога в організації , робота у студентській раді – це все дуже класно і цікаво, але саме робота у волонтерському відділі…Це щось інше!
Для мене волонтерство – форма благодійності, що здійснюється добровільно, безкорисливо та усвідомлено фізичними особами, що виражається через особисте надання робіт та послуг та ґрунтується на принципах законності, гуманності, гласності, рівності та здійснюється для досягнення суспільно-значимих цілей. Волонтер — це можливість забути про свої проблеми, і в той же час стати для когось потрібним. Хочу відчувати ,що моя робота та команди дійсно допомагає людям та приносить користь! Допомога – наша ціль!
Кафедри факультету соціально-гуманітарних технологій, спорту та реабілітації
Контакти
Новини кафедри психології, педагогіки та суспільних дисциплін
ІНФОРМАЦІЯ ПРО | |||
|
|
|
|
НАША АДРЕСА | |||
|
|
|
|
вул. Університетська, 31, м. Ірпінь, 08205,
Київська область (044) 363 27 11 Приймальня ректора
+38 (068) 619-31-31 Приймальна комісія
38 (067) 367-87-19 Прес-служба (тільки для представників ЗМІ)
|
|||
НАШІ РЕСУРСИ | |||
|
|
|
|
|
|||
КОНТАКТИ/ШВИДКИЙ ДОСТУП | |||
|
|
|
|