6 серпня 2024 року відбулося розширене засідання кафедри адміністративного права, процесу та митної безпеки з питань посилення взаємодії з стейкхолдерами та виконання плану підготовки до акредитації освітньо-професійної програми «Правове забезпечення митної безпеки» для другого (магістерського) рівня.

Засідання проведено за участі НПП кафедри, запрошених керівників ННІ, представників роботодавців (митної служби України та ДНДІ МВС України). До роботи долучився представник здобувачів магістерської програми, староста групи ПММБ-23-1 Шевченко А.

У ході обговорення питань порядку денного погоджено заходи щодо подальшого посилення взаємодії між ННІ та роботодавцями, запропоновано розробити та укласти договір про співпрацю між ННІ та ДНДІ МВС України. В частині виконання плану підготовки до акредитації ОПП «Правове забезпечення митної безпеки» проаналізовано стан виконання передбачених заходів, визначено додаткові завдання та погоджено терміни їх виконання.