11.02.2022 року закінчився захист дипломних кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти за другим магістерським рівнем кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я  за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт, спеціалізація 017 Фізична культура і спорт, факультету соціально-гуманітарних технологій та менеджменту Державного податкового університету. В склад екзаменаційної комісії для проведення атестації здобувачів вищої освіти, які здобувають освітній рівень магістра у 2021-2022 навчальному році входили: голова екзаменаційної комісії доктор п.н., професор Житомирського державного університету і. І.Франка, професор кафедри фізичного виховання та спортивного вдосконалення Г.П. Грибан; члени екзаменаційної комісії: гарант освітньої програми, доктор п.н., доцент Н.Ю.Довгань; кандидат фізичного виховання і спорту, професор І.Й.Малинський; кандидат фізичного виховання і спорту, професор О.М.Лаврентьєв та секретар екзаменаційної комісії провідний фахівець кафедри І.А.Сухих. Захист пройшов на високому рівні, всі здобувачі вищої освіти показали вагомі знання з обраної спеціальності. Вітаємо всіх із захистом!