Саме цьому святу була присвячена онлайн виховна година на тему «Конституція- основа моєї держави», в групі ФЛБ-19-1 спеціальності 035 “Філологія”, яка відбулася 10 червня 2021 року.

Учасники заходу під керівництвом куратора  Деми Н.С. підготували змістовні презентації, присвячені історії прийняття основного закону нашої країни, відповіли на цікаві питання вікторини, активно висловлювали свої бачення основних положень документу, в якому закладено основу держави – її суспільні й національні цінності, життєво важливі права та свободи  громодян.

Студенти дискутували щодо прав і обов’язків студентської молоді.

Одна зі студенток, Мальчик Діана, зазначила, що згідно зі ст.55 Закону, особи, які  навчаються у закладах вищої освіти, зобовязані:

– додержуватися законів, статусу та правил внутрішнього розпорядку закладу вищої освіти;

– виконувати графік навчального процесу та вимоги навчального плану.

Приємно зазначити, що студенти усвідомлено проявляють  прагнення і практичне вміння користуватись приписами чинного законодавства.

Захід закінчився чудовим музичним кліпом «Україна»  Тараса Петриненка.