У рамках договору про співпрацю між Державним податковим університетом та спеціалізованою школою №135 м. Києва відбулася знакова зустріч. Керівництво університету, представники професорсько-викладацького складу, відділу профорієнтації зустрілися з адміністрацією, вчителями та учнями школи, щоб обговорити можливості і ефективність партнерства.

Зустріч була організована Музеєм історії університету, який під час підготовки до святкування 100-річчя закладу освіти оприлюднив унікальні архівні матеріали. У документах міститься інформація про те, що на початку своєї історії, у 1921-1932 роках, навчальний заклад, який сьогодні відомий як Державний податковий університет, функціонував у будівлі за адресою вул. Тимофіївська, 12 (нині вул. Михайла Коцюбинського), де нині розташована спеціалізована школа №135. Тоді цей заклад був Українським торфовим технікумом ім. Артема, який пізніше переведено до Ірпеня та з часом трансформувався в університет.

Зустріч із старшокласниками розпочалася виступами представників ДПУ. Проректор з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку Дмитро ВЕНЦКОВСЬКИЙ наголосив на важливості зв'язку між минулим та майбутнім університету, підкреслив багатий науковий потенціал закладу, який чекає на нове покоління студентів; зосередився на можливостях сучасної освіти - інноваціях та методиках, які роблять навчання в ДПУ актуальним та конкурентоспроможним.

Декан факультету соціально-гуманітарних технологій, спорту та реабілітації Наталія ЗИКУН презентувала заклад вищої освіти та провела з учнями інтелектуальний конкурс.

Особливо зворушливим моментом зустрічі стала передача директором Музею історії університету Ольгою ПІДЛІСНОЮ архівних документів та фото про діяльність Українського торфового технікуму в будівлі школи в 1921-1932 роках. Матеріали стануть основою тематичної колекції, що буде зберігатися в музеї школи, підкреслюючи глибокий зв’язок між минулим та сучасністю закладів освіти.

Нинішня зустріч стала символічною, адже саме в будівлі київської школи колись розпочалася історія одного з найвідоміших освітніх закладів країни – Державного податкового університету.

Розширюємо напрями співпраці, допомагаючи майбутнім студентам обрати свій шлях у світі науки і залишаючи їм частку історії, яка тісно пов’язує наш університет з цією школою.

Спільні зусилля дозволять не тільки зберегти унікальні сторінки минулого, але й будувати майбутнє.