Музей історії університету долучився до презентації  книжки «Нерушима стіна» Валентина СОБЧУКА –  співробітника Медіацентру ДПУ, члена Національної спілки журналістів та Національної спілки письменників України,  що пройшла в Науковій бібліотеці закладу освіти  до Дня журналіста.

Директор музею Ольга ПІДЛІСНА розповіла про інформаційно-дослідницьку роботу, яка ведеться для укладення Книги пам'яті про полеглих захисників України з університетської спільноти. Цей напрямок журналістики є важливим кроком у вшануванні пам’яті героїв та збереженні історії для майбутніх поколінь. Співробітники музею ретельно збирають інформацію, документи, свідчення та спогади про кожного з полеглих, комунікують з родинами і близькими, аби створити детальний і правдивий опис життя та подвигів справжніх патріотів рідної землі.

Презентація книги «Нерушима стіна» стала яскравою подією, що зібрала шанувальників слова та історії, вкотре довівши, що книга – це потужний засіб, здатний об’єднувати різні покоління та інтереси.

Музей історії університету як осередок вдячної пам’яті зацікавив  гостя заходу  – письменника і поета Романа КУХАРУКА. Для нього було проведено розлогу екскурсію залами музею.