Співробітники Музею історії університету долучилися до презентації оновленого видання книги Валентина Собчука «ПІДДУБНИЙ: перемоги й непрощена любов до України», організованої Науковою бібліотекою ДПУ. На заході мали унікальну можливість зустрітися з співавтором книги та нащадком Івана Піддубного – Сергієм Смалюком.

Іван Піддубний — не лише всесвітньовідомий незламний богатир сили волі й духу, непереможний чемпіон на борцівській арені, а й патріот України, який кинув виклик сталінському режимові, потрапивши до катівні НКВС, не скорився. У творі «ПІДДУБНИЙ: перемоги й непрощена любов до України» багато аналогій із сучасністю, роздуми про те, чому потрібно повертати вкрадених героїв України та вкрадену історію також.

Презентація стала непересічною подією для закладу освіти. Примірник книги з автографами автора та співавтора поповнив музейну колекцію. Музей історії університету завжди прагне зберігати та передавати знання про видатних особистостей нашої історії.