Випускники, вітаємо!
Для Музею історії університету ви давно стали більше, ніж гостями. Ви - наші друзі, партнери й генератори ідей. Разом ми створювали проєкти, проводили заходи, наповнювали музей енергією, драйвом і справжнім студентським вайбом. Дякуємо викладачам і студентам факультету за довіру, підтримку та спільну історію!
Попереду - нові маршрути, нові вершини й нові перемоги. А музей завжди чекатиме на вас - уже як на випускників, які стали частиною 105-річної історії університету.
Летіть високо, мрійте сміливо, перемагайте гучно.
Випускники факультету соціально-гуманітарних технологій, спорту та реабілітації - ваш час сяяти!





