На урочистостях з нагоди випуску бакалаврів факультету податкової справи, обліку та аудиту відбулася особлива подія – передача символу групи ОБП-20-1 “Долоні довіри” до Музею історії університету. Цей символ, у вигляді руки, що тримає іншу руку, - незабутній спогад про найкращі моменти студентства.

В урочистій і хвилюючій атмосфері свята випускники залишили на символі невеликий слід – відбиток пальця, відбиток своєї унікальності, іскри, що робить кожного неповторним. Хоч студенти в роки навчання діяли як єдиний механізм, насправді кожен має свої уподобання, переживання, свій внутрішній світ, а відтак і свою історію, свої спогади. Їхні шляхи перетнулися тут, в університеті, але далі різні життєві дороги. Та крізь роки студенти збережуть міцний зв’язок і простягатимуть руку допомоги, як тільки буде потреба.

«Долоні Довіри» зберігатимуться в Музеї історії університету в тематичній колекції факультету, аби на традиційних зустрічах випускників нагадувати про найкращі моменти юності.

Історія кожного студента, кожної групи – це історія нашого закладу освіти, яка пишеться щодня.