В рамках реалізації проєкту «Політика сталого розвитку ЄС: досвід для українських міст та регіонів в умовах децентралізації», к.е.н., доцент, завідувач кафедри економічної поітики та сталого розвитку – Марина Скорик прочитала лекцію та провела практичні заняття на тему «Сталий розвиток міст та регіонів ЄС: виклики для України».

Під час лекції разом із здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня факультету податкової справи, обліку та аудиту (групи ЕМРМ-23-1, ОМА -23-1, ОМУ-23-1, ОМО-23-1) розглянули оприлюднені плани країн ЄС щодо післявоєнного відновлення України, ознайомилися із застосуванням кращих практик технічної допомоги та грантових інструментів від ЄС, а також обговорили сценарії розвитку міжнародного партнерства територіальних громад з муніципалітетами ЄС, звернули увагу на перспективи ОТГ.

На практичних заняттях здобувачі працювали в командах в якості завдання обговорювали та описували переваги та можливі обмеження європейської технічної допомоги для економічного розвитку міст та регіонів, обговорили міжнародних партнерів тих територіальних громад де проживають здобувачі.

Також, було проведено лекцію «Податкові інструменти забезпечення сталого розвитку міст в країнах-членах ЄС» для групи ОМУ-23-1 та практичні заняття з теми для здобувачів вищої освіти у групах ОМУ-23-1, ОМО-23-1.

В кінці заняття здобувачі перейшли до комп’ютерного тестування, за успішне складання якого отримали сертифікати.