Викладання змістовного модуля 3 «Інструменти та чинники сталого розвитку міст та регіонів ЄС» курсу-тренінгу «Політика сталого розвитку ЄС: досвід для українських міст та регіонів в умовах децентралізації» в рамках проекту ЄС Еразмус+ Жана Моне продовжила к.е.н., доцент Поснова Тетяна Вікторівна для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти факультету податкової справи, обліку та аудиту.

Так, для студентів груп ЕМРМ-22-1, ОМА -22-3, ОМА -22-5, ОМО 22-1, ОМУ-22-2, ОМУ 22-6 Посновою Т.В. була прочитана лекція на тему «Креативна економіка як чинник сталого розвитку міст та регіонів ЄС».

Під час лекції майбутні магістри ознайомились із сутністю та складовими креативної економіки ЄС; розглянули регіональну структуру креативної економіки ЄС, тенденції креативного розвитку міст країн ЄС; з'ясували роль креативної економіки у забезпеченні сталого розвитку ЄС.

На практичних заняттях занять викладачем було застосовано кейс-метод з метою закріплення студентами знань та вмінь, що були отримані на лекціях. Здобувачі вищої освіти здійснили порівняльну характеристику індексів культурних та креативних міст ЄС на основі даних сайту Єврокомісії та провели оцінювання ефективності функціонування креативних міст ЄС.