Викладання змістовного модуля 3 «Інструменти та чинники сталого розвитку міст та регіонів ЄС» курсу-тренінгу «Політика сталого розвитку ЄС: досвід для українських міст та регіонів в умовах децентралізації» в рамках проекту ЄС Еразмус+ Жана Моне розпочала к.е.н., доцент Корж Марина Анатоліївна для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти факультету податкової справи, обліку та аудиту.

Так, для студентів груп ЕМРМ-22-1, ОМА -22-3, ОМА -22-5, ОМО 22-1, ОМУ-22-2, ОМУ 22-6 Корж М.А. було прочитано дві лекції.

Під час першої лекції на тему «Податкові інструменти забезпечення сталого розвитку міст в країнах-членах ЄС», майбутні магістри мали можливість ознайомитись з податковими інструментами забезпечення місцевого розвитку країн-членів ЄС, практикою країн ЄС щодо особливостей екологічного оподаткування та ін.

Під час другої другої лекції на тему «Інвестиції в нерухомість як інструмент сталого розвитку міст ЄС», Корж М.А. ознайомила студентів з особливостями практики застосування механізмів інвестування у житлову нерухомість в країнах ЄС та європейським досвідом фінансування соціального житла та ін.

Під керівництвом Корж М.А. на практичних заняттях студенти провели аналіз впливу рівня податкової самостійності органів місцевого самоврядування на сталий розвиток міст в країнах-членах ЄС, вирішували практичні ситуації щодо застосування іпотечної моделі фінансування ринку житлової нерухомості для забезпечення сталого розвитку міст, а також користуючись реальними статистичними даними демонстрували своє бачення проблематики залежності сталого розвитку міст в країнах ЄС від механізмів інвестування у житлове будівництво.

Під час проведення практичних занять викладачем було застосовано кейс-метод з метою закріплення знань та вмінь, що були отримані на лекціях, розвитку навичок аналізу та критичного мислення, зв’язку теорії та практики.