25.10.2022 року, згідно з планом заходів до відзначення 101-ї річниці з дати заснування закладу освіти, кафедрою публічних фінансів Державного податкового університету за участю студентського наукового товариства кафедри наукового гуртка «Фінансист», проведено науково-практичний круглий стіл «Розбудова економіки України в умовах військового стану».

У заході прийняли участь: запрошений лектор – Корнєєв В.В., д.е.н., професор, завідувач відділу фінансової політики Державного науково-дослідного інституту інформатизації та моделювання економіки, науково-педагогічні працівники кафедри, здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (доктор філософії) рівня спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Факультету фінансів та цифрових технологій.

Професор Корнєєв В.В. у своїй доповіді на тему «Фінансова політика України в умовах воєнного стану» розкрив специфіку формування та реалізації фінансової політики в сучасних умовах, акцентував увагу на взаємозалежності складових фінансової політики та необхідності їх узгодження та координації з боку фіскальних та монетарних центрів влади, визначив ризики та перспективи для розбудови економіки України в умовах військового стану.

В.о. завідувача кафедри публічних фінансів Коляда Т.А. у доповіді на тему «Залучення інвестицій для післявоєнної розбудови територіальних громад України: сучасний стан та потенційні ризики» зосередила увагу на викликах до сталого розвитку та післявоєнної розбудови територіальних громад України, розкрила законодавчі новації, що спроможні забезпечити додаткові надходження до місцевих бюджетів та створити спеціальні інвестиційні стимули для реалізації інвестиційних проєктів, наголосила на необхідності активізації процесу залучення інвестицій в економіку України вже зараз, не чекаючи завершення війни.

Власним баченням тенденцій та особливостей розвитку економіки та фінансової системи України в умовах війни поділилися члени студентського наукового гуртка «Фінансист» – Зубенко О.П. (група ФБ-19-1) та Копитко Л.В. (група ФБ-19-1), які представили цікаві доповіді в межах тематики заходу.

Ознайомитися із доповідями усіх учасників круглого столу можна буде у збірнику матеріалів науково-практичного круглого столу, що буде розміщений на сайті кафедри публічних фінансів.

Модераторами круглого столу були в.о. завідувача кафедри публічних фінансів Коляда Т.А. та доцент кафедри публічних фінансів Сокирко О.С.

Дякуємо всім учасникам круглого столу за цікаві доповіді та приділену увагу до нашого заходу! Запрошуємо до подальшої співпраці!