9 лютого 2024 р. гарант освітньої програми  «Фінанси, банківська справа, страхування» Галина Скрипник та доцент кафедри публічних фінансів Державного податкового університету Аліна Буряк в рамках профорієнтаційної роботи  відвідали Житомирський агротехнічний фаховий коледж.

Зустріч зі  студентами випускного третього курсу, спеціальностей 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" та 051"Економіка" пройшла в надзвичайно інформативно в дискусійній формі. Галина Скрипник ознайомила випускників з матеріально-технічною базою, умовами вступу на спеціальності університету на бюджетну форму навчання, вартістю контрактного навчання в ДПУ та умовами договору, можливостями індивідуальної траєкторії набуття рівня бакалавр на теренах університету.

Під час живої дискусії студенти цікавились роботою наукових та культурно-масових гуртків, успіхами студентського самоврядування, умовами проживання в гуртожитку, проходження виробничої практики.

Аліна Буряк розповіла про перспективність фахового зростання саме у Державному податковому університеті та майбутнє працевлаштування за різними напрямами фінансової роботи, як то у державних фінансів, банківській сфері, страхуванні, корпоративному секторі економіки та запросила на День відкритих дверей факультету, який відбудеться 16 лютого.

Користуючись нагодою викладачі запросили випускників Житомирського агротехнічного фахового коледжу взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції для молодих вчених «Фінансові механізми забезпечення відновлення економіки України в сучасних умовах», яка відбудеться 22 лютого 2024 р. та долучитись до усіх заходів факультету фінансів та цифрових технологій.

Студенти із задоволенням прийняли запрошення та відвідають Державний податковий університет для більш детального ознайомлення з університетом та можливостями подальшого фахового розвитку.

Дякуємо Житомирському агротехнічному фаховому коледжу за теплий прийом та можливість поділитися нашим досвідом з молоддю!

В організації зустрічі хочемо подякувати завідувачу економічного відділення Муляр Тамарі Станіславівні, заступнику директора з виховної роботи Оліфір Ірині Андріївні!

Бажаємо успішного завершення навчання в коледжі та будемо раді бачити випускників коледжу студентами Факультету фінансів та цифрових технологій Державного податкового університету!

Дякуємо ЗСУ за можливість навчання в очному форматі та проведення живого спілкування між коледжем та університетом!

Галина Скрипник, Аліна Буряк

доценти кафедри публічних фінансів