7 та 8 лютого 2023 року на платформі ZOOM відбувся захист кваліфікаційних робіт (проєктів) здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня заочної форми навчання зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» групи ФМУПЗ-21-1, ОП «Управління публічними фінансами».

На захисті працювала Екзаменаційна комісія у складі:

• Голова ЕК – Ковальова Ірина Олександрівна, начальник відділу прогнозування податку на додану вартість, Департамент прогнозування доходів бюджету, Міністерство фінансів України.
  • Заступник голови ЕК – Гордей Оксана Дмитрівна, д.е.н., професор, професор кафедри публічних фінансів.

Члени комісії:

• Коляда Тетяна Анатоліївна, к.е.н., доцент – завідувач кафедри публічних фінансів;
  • Бедринець Мирослава Дмитрівна, к.е.н., доцент – доцент кафедри публічних фінансів.
  • Секретар комісії – Шепиленко Вікторія Юріївна, старший викладач кафедри публічних фінансів.

Екзаменаційна комісія відзначила високій рівень підготовки наукових досліджень та презентації отриманих результатів.

Бажаємо нашим магістрам Перемоги, успіхів, кар’єрних звершень та реалізації всіх мрій!