З радістю повідомляємо, що студентка другого курсу Маргарита Давиденко та її науковий керівник Олена Новицька здобули призове місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю "Облік і оподаткування". Конкурс проходив у березні-травні 2024 року на базі Національного університету «Чернігівська політехніка».

Тема їхнього дослідження - "Розвиток екологічного оподаткування в Україні" - привернула увагу журі своєю актуальністю та важливістю для розвитку економіки країни. Маргарита та Олена продемонстрували високий рівень наукової підготовки, креативність та наполегливість у своєму дослідженні.

Щиро вітаємо Маргариту та Олену з цим значним досягненням та бажаємо їм подальших успіхів у науковій діяльності! Нехай їхня робота стане вагомим внеском у розвиток екологічного оподаткування в Україні.