Наша команда викладачів Факультету фінансів та цифрових технологій розпочала свою роботу в рамках проєкту «RROFплатформа» у Волинській області! Цей проєкт ініційований Державним податковим університетом та спрямований на підвищення фінансової грамотності серед школярів.

Наша команда тренерів віддає перевагу не лише передачі знань, але й практичним навичкам, які допоможуть молоді грамотно управляти своїми фінансами у майбутньому. Ми впевнені, що інвестиція у фінансову грамотність молоді – це інвестиція у майбутнє нашої країни.

Наші лекції та тренінги будуть цікавими та змістовними, адже ми прагнемо надати учням корисні інструменти та знання, які стануть їм в нагоді в реальному житті. Ми віримо, що саме зміцнення фінансової грамотності молоді є важливим кроком до побудови успішного майбутнього.

Запрошуємо всі бажаючі заклади освіти долучитися до нашої ініціативи та підтримати молодь у їхньому навчанні та розвитку!