Психологічна підтримка здобувачів вищої освіти  спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

В умовах сьогодення гостро стоїть питання стану психологічного здоров’я учасників освітнього процесу. 12-13 лютого 2024 р. відбулася зустріч здобувачів вищої освіти першого бакалаврського рівня Факультету фінансів та цифрових технологій спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»  із практичним психологом відділу молодіжної політики та соціальної роботи Наталією Костевською. Основна мета даного заходу - поліпшення якості життя здобувачів вищої освіти, полегшення переживання стресу, підвищення їх здатності знаходити вихід зі складних ситуацій і самим ухвалювати рішення.

Під час зустрічі було проведене тестування на психо-соціальну адаптацію студентів. Також обговорені питання щодо стресостійкості у сучасних умовах. Проведено семінар-практикум на тему: «Навички самодопомоги в умовах стресу», де здобувачі:

• розглянули вплив стресових ситуацій та травматичних подій на емоційний та фізичний стан людини;
  • дізналися як зберегти і зміцнити психічне здоров’я;
  • як підвищити стресостійкість та допомогти собі у важкі моменти;
  • опанували техніки стабілізації емоційного стану;
  • отримали поради як справлятися з тривогою.

Розвиток психологічної культури допоможе здобувачам у більш ефективному управлінні своїм психічним здоров'ям, збереженні позитивного настрою та відчутті задоволення від життя.

Щиро дякуємо Наталії Костевській за корисну інформацію, за актуальну психологічну підтримку!