Факультетом фінансів та цифрових технологій розпочато цикл профорієнтаційних зустрічей зі здобувачами вищої освіти бакалаврського рівня четвертого курсу навчання факультету фінансів та цифрових технологій!

Завідувачі кафедр та гаранти ознайомили здобувачів із особливостями магістерських освітніх програм факультету фінансів та цифрових технологій та особливостями підготовки та складання ЄФВВ (єдиного фахового вступного випробування по спеціальності).

Нагадуємо факультет забезпечує підготовку магістрів за такими освітніми програми:

• «Управління публічними фінансами»
  • «Управління процесами у сфері банківського бізнесу»
  • «Управління фінансовою та страховою діяльністю»
  • «Фінансові технології»
  • «Середня освіта: математика»
  • «Інформаційні системи і технології в економіці».

На захід завітала Тарнавська Валентина Валентинівна, начальник відділу профорієнтації, практики та карʼєрного зростання ДПУ, яка ознайомила здобувачів із процедурою реєстрації та підготовки до складання ЄВІ, ЄФВВ та основними моментами вступної кампанії.

Після ознайомлення здобувачі мали можливість обмінятися думками та отримати важливі поради від досвідчених фахівців.

Приєднуйтеся до нас, щоб дізнатися більше та знайти свій шлях у світі магістерської освіти разом з Факультетом фінансів та цифрових технологій, слідкуйте за анонсами.