Професор кафедри публічних фінансів Державного податкового університету Мартиненко Валентина Віталіївна 28-29 лютого 2024 року запросила на навчання учнів 10 та 11 класів Краснянського, Строїнецького та Тиврівського ліцеїв Тиврівської селищної ради Вінницького району, Вінницької області.

У ході спілкування зі школярами Валентина Мартиненко надала вичерпну інформацію про факультети та навчально-наукові інститути Університету загалом та окремо зупинилась на перевагах навчання на Факультеті фінансів та цифрових технологій, кафедрі публічних фінансів. Під час зустрічі, учнями ліцеїв велику зацікавленість викликали відео презентації про Університет, його інфраструктура та відгуки теперішніх студентів. Школярі цікавились організацією студентського дозвілля, критеріями та формати навчання, можливістю науково та творчо розвиватись та можливостями подальшого фахового розвитку.

Дякуємо адміністрації Краснянського, Строїнецького та Тиврівського ліцеїв Тиврівської селищної ради Вінницького району, Вінницької області за співпрацю та можливість проведення профорієнтаційних зустрічей.

Учням бажаємо успіхів при складанні НМТ та чекаємо на навчання на Факультеті фінансів та цифрових технологій в Державному податковому університеті.