1 жовтня 2024 року, відбулося підписання договору про співпрацю між Державним податковим університетом та Клавдіївським ліцеєм імені Олександра Рибалка. Ця подія знаменує початок нового етапу в освітньому процесі обох закладів.

Університет та ліцей домовилися про реалізацію спільних освітніх проектів, спрямованих на підвищення якості навчання та розвитку учнів.

Одним із ключових напрямків співпраці стане організація та проведення уроків з фінансової грамотності для учнів 10-11 класів. Це дозволить молоді отримати необхідні знання та навички для успішного управління фінансами в майбутньому.

В рамках підписаного договору НПП д.е.н., проф. Давиденко Н.М. та к.е.н. Новицькою О.Є. було прочитано першу лекцію для учнів 10 – 11 класів.

Ми раді розпочати співпрацю з Клавдіївським ліцеєм імені Олександра Рибалка. Впевнені, що наші спільні зусилля сприятимуть розвитку освіти та підготовці молоді до дорослого життя.

Ця співпраця стане важливим внеском у розвиток освіти в регіоні та сприятиме підвищенню рівня фінансової грамотності серед молоді.