20 березня 2023 р. в рамках The Global Money Week, на Кафедра публічних фінансів Державного податкового університету відбулися наукові семінари аспірантів кафедри публічних фінансів, членів наукового клубу FinScience. У заході прийняли участь декан факультету фінансів та цифрових технологій к.е.н., доцент Марина Рябокінь, гарант освітньо-наукової програми «Фінанси, банківська справа та страхування» д.е.н., професор Юлія Коваленко, завідувач кафедри публічних фінансів к.е.н., доцент Тетяна Коляда , професори кафедри публічних фінансів д.е.н., професор Оксана Гордей та д.е.н., професор Валентина Мартиненко , доцент кафедри публічних фінансів к.е.н., доцент Олена Сокирко, старший викладач кафедри Вікторія Шепиленко, а також здобувачі вищої освіти другого (магістерського) та третього (доктор філософії) рівня спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Доповіді за результатами наукових досліджень представили:

• Міщенко Рафаель на тему «Бюджетне стимулювання інноваційно-інвестиційної діяльності в Україні» (науковий керівник д.е.н., проф. Оксана Гордей);
  • Овдієнко Оксана на тему «Фінансове забезпечення цілей сталого розвитку в Україні» (науковий керівник д.е.н., проф. Оксана Гордей);
  • Приймук Владислав на тему «Інвестиції в системі корпоративних фінансів» в межах теми дисертаційного дослідження «Вдосконалення системи корпоративного фінансового контролю на підприємстві» (науковий керівник д.е.н., проф. Михайло Кужелєв).

Під час обговорення виступів аспіранти отримали рекомендації та пропозиції від науково-педагогічних працівників факультету фінансів та цифрових технологій щодо напрямів удосконалення наукових досліджень.

Бажаємо нашим аспірантам натхнення та наукових здобутків!