Запрошуємо випускників шкіл, здобувачів вищої освіти та усіх, кому цікавий світ фінансових та цифрових технологій

Сучасний світ змінюється надто швидко, тому зараз потрібно постійно вчитися, щоб неспинно зростати!

Факультет фінансів та цифрових технологій Державного податкового університету запрошує долучитися до Літньої школи «Фінансової та цифрової грамотності», яка стартує вже 12 червня!

На тебе чекають ТРИ насичені дні цікавими та крутими лекціями і тренінгами від провідних експертів та практиків у сфері фінансів та цифрових технологій!

Навчання проводиться online на платформі zoom.

Участь безкоштовна, реєстрація обов’язкова.

Посилання на реєстрацію.

Кількість місць обмежена, тому встигніть зареєструватися!

Слідкуйте за анонсами та програмою Літньої школи.

Ознайомитися із програмою можна за посиланням.

Ми також не забули про приємний бонус для вас!

Учасники, які відвідають не менше 80% занять, отримають СЕРТИФІКАТ, що засвідчує ваше успішне завершення літньої школи з фінансової та цифрової грамотності.

Діліться інформацією зі своїми друзями та підписуйтеся на наші сторінки, щоб не пропустити цікаві заходи та бути в курсі всіх подій!