Кафедра публічних фінансів #ДПУ в особі Новицької Олени, к.е.н, та студентство ФФЦТ в особі Новицької Софії взяли участь в щорічній конференції Access2Finance

1. Як управляти фінансами під час війни за відсутності стабільності?
  2. Що робити з уже існуючими кредитами та чи варто брати нові?
  3. Хто може отримати інноваційний грант від держави та міжнародних організацій?
  4. Які кредитні продукти наразі доступні до використання?
  5. Які можливості для компаній створює Європейський Союз?

Ось таки теми обговорили та надали корисні поради відомі експерти і лідери галузі на щорічній конференції Access2Finance 2023, організований Ukrainian Association of Fintech and Innovation Companies.

Подія зібрала разом представників бізнесу, фінансових установ, вчених-економістів та урядовців, щоб обговорити ключові аспекти підтримки малого та середнього підприємництва. Також були представлені найкращі стратегії для фінансування бізнесу в умовах військового конфлікту.

Access2Finance 2023 – це:

•  25+ спікерів;
  •  200+ переглядів онлайн та 150+ гостей офлайн;
  •  7+ годин унікального контенту;
  •  3 панельні дискусії та 11 доповідей

Один із головних підсумків конференції – це зростаюча важливість інноваційних підходів до фінансування.

Ми дякуємо пану Ростиславу Дюку ( Rostyslav Dyuk ) та Ukrainian Association of Fintech and Innovation Companies за надзвичайно важливий і змістовний захід.

Дякуємо ЗСУ за можливість працювати і навчатися в незалежній Україні!