Кафедра публічних фінансів факультету фінансів та цифрових технологій вітає здобувачку вищої освіти першого (бакалаврського) рівня ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» групи ФБі-20-1 Ольгу ТОКАРЧУК, яка отримала 1 місце у Конкурсі наукових робіт та наукових статей з податкової проблематики для студентів та молодих вчених у номінації «Наукові роботи», де представила наукову роботу на тему «Податкові інструменти бюджетної політики у відновленні економіки України» (науковий керівник Тетяна КОЛЯДА).

19 травня 2023 року з нагоди Дня науки в Державному податковому університеті було проведено круглий стіл, на якому кожний з учасників Конкурсу представив результати своїх наукових досліджень. Компетентне журі Конкурсу на чолі з в.о. проректора з наукової роботи Олександрою СМІРНОВОЮ відмітили високий рівень підготовки наукових робіт студентів та молодих вчених.

Пишаємося нашими переможцями та бажаємо подальших наукових здобутків, цікавих доповідей та яскравих зустрічей!