14 лютого — Міжнародний день дарування книг (International Book Giving Day) – це день коли люди дарують один одному книги просто так. Це свято є наймолодшим, адже свій початок бере із 2012 року. Ініціатором відзначення такого дня став син американки Еммі Бродмур – засновниці сайту дитячої книги в США. Хлопчик запитав у матері, чому немає такого дня, коли люди дарують один одному книги?

Дарування книг у бібліотеку — це давня форма доброчинності та надійне джерело поповнення фонду. Дарунки книг у бібліотеку – це рух душі, безкорисна щедрість та добра воля дарувальника. А факт надходження дарів у бібліотеку — це показник престижу бібліотеки.

Колектив кафедри публічних фінансів долучився до акції і подарував бібліотеці Державного податкового університету 30 примірників книг (навчальні посібники, підручники та монографії) за свого авторства.

Тож, шановні студенти, частіше заглядайте до скарбниці духовності — книг, з яких б'є невичерпне джерело знань та мудрості.