6 жовтня 2022 року відбулася гостьова лекція професора Університету прикладних наук Кіля (ФРН) – Яна-Хендріка Маєра на тему: «Microstructure of financial markets». Це друга за цей рік лекція професора Майєра для студентів Державного податкового університету, які цікавляться проблематикою фінансових ринків. У зустрічі взяли участь здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (доктор філософії) рівня спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Факультету фінансів та цифрових технологій.

Під час лекції були розглянуті теоретичні та практичні аспекти впливу складу та структури фінансового ринку на його ефективність. Професор різнобічно висвітлив дану тематику, розкрив особливості трансформації мікроструктури фінансових ринків Німеччини в сучасних умовах. Цікава лекція не залишила слухачів байдужими! Після лекції домовилися про подальшу співпрацю!