4 жовтня 2024 р. в режимі онлайн, в міжуніверситетському форматі була проведена практикоорієнтована зустріч здобувачів вищої освіти з фінансовим директором ТОВ «Укравтозапчастина» Амер Оленою Володимирівною.

Лекцію організовано кафедрою публічних фінансів під керівництвом д.е.н. професора Гордей О.Д. та особистим патронатом декана факультету фінансів та цифрових технологій Державного податкового університету д.е.н. професора Давиденко Н.М.

На лекції були присутні студенти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» Державного податкового університету. Також, до гостьової лекції доєдналися представники Національного університету харчових технологій та Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького (здобувачі спеціальності 073 «Менеджмент»).

У легкій дискусійній формі лектор окреслила усталений функціонал фінансового департаменту у відповідності з мінливими викликами, що пов’язані з різними етапами розвитку компанії, в тому числі спричиненими воєнним станом, наголосила що стратегічна мета будь-якої компанії – це максимізація прибутковості в довгостроковій перспективі, що підтвердила на прикладі фінансової звітності представленого підприємства.

Під час лекторію обґрунтована об’єктивна необхідність настройки онлайн аналізу та контролю параметрів відповідно до KPI з деталізацією до передбаченого рівня. ERP-системи необхідно використовувати для забезпечення наскрізного управління від операційних і тактичних завдань до кінцевої реалізації стратегії, з метою якісного виконання поставлених завдання з планування, узгодження і декомпозиції планів підприємства, фінансового моніторингу, аналітичних процедур, провадження коригуючих рішень. Напрями оптимізації роботи  фінансової служби компанії Амер Олена висвітлила через кожен управлінський процес що здійснюють фахівці її департаменту.

Дякуємо колегам дружніх університетів, зокрема завідувачу кафедри фінансів НУХТ д.е.н., професору Шірінян Л.В. та к.е.н. доц. Дем’яненко І.В.; к.е.н., доценту кафедри менеджменту та державної служби ЧНУ ім. Богдана Хмельницького Гриліцькій А.В. за організацію міжуніверситетського заходу.

Дякуємо ЗСУ за можливість фахової зустрічі здобувачів вищої освіти з практиком найвищого управлінського рівня!