26 вересня 2024 року в аудиторії 277 корпусу С відбулася гостьова лекція на тему «Інноваційні технології в банківській сфері». Запрошений лектор Шелудько Сергій (кандидат економічних наук, доцент, керівник проєктів та програм департаменту оцінки та заставних операцій ПАТ «Південний») поділився своїм досвідом та знаннями щодо впровадження інноваційних технологій у банківську сферу.

Під час лекції у жвавій дискусії обговорювалися сучасні тенденції та виклики, з якими стикаються банки, а також про новітні технологічні рішення, які допомагають підвищити ефективність та безпеку банківських операцій.

На лекції були присутні здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів факультету фінансів та цифрових технологій. Захід став чудовою можливістю для учасників дізнатися більше про інновації у банківській сфері та отримати цінні поради від досвідченого фахівця.

Також після лекції відбулася зустріч Сергія Шелудька та декана факультету фінансів та цифрових технологій пані Надія Давиденко, під час якої обговорено перспективи подальшої співпраці. Сергій Шелудько, є безпосереднім стейкхолдером освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування», докторантом кафедри публічних фінансів, поділився своїми ідеями та баченням майбутніх спільних проєктів. Дякуємо Сергію Шелудьку за цікаву та інформативну лекцію!