7 листопада 2022 року, згідно з планом заходів до відзначення 101-ї річниці з дати заснування закладу освіти, кафедрою публічних фінансів Державного податкового університету проведено методичний семінар «Вимоги ринку праці до підготовки фахівців в сфері управління публічними фінансами». На заході були присутні здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня гр. ФБ-19-1 – майбутні абітурієнти вступу до магістратури.

Гарант освітньої програми «Управління публічними фінансами» – Гордей О.Д., д.е.н., професор, розповіла про актуальність та переваги цієї магістерської програми, розкрила навички та компетенції, які отримують студенти під час навчання.

Гарант освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування» – Бедринець М.Д., к.е.н., доцент, наголосила, що під час зустрічей зі студентами, проведення анкетувань, вивчається думка здобувачів вищої освіти щодо покращення освітнього процесу, їхні пропозиції враховуються шляхом внесення змін в освітні програми.

В рамках профорієнтаційної роботи в.о. завідувача кафедри Коляда Т.А., к.е.н., доцент, порадила студентам продовжити навчання в магістратурі на ОПП «Управління публічними фінансами» у Державному податковому університеті, оскільки кар’єрний успіх – за фінансово грамотними управлінцями!

Дякуємо всім учасникам методичного семінару за цікаві доповіді та приділену увагу до нашого заходу! Чекаємо на наступні зустрічі!