8 вересня 2023 року першокурсники факультету фінансів та цифрових технологій Державного податкового університету відвідали Музей історії Університету. Директор музею, Підлісна Ольга Іванівна, розповіла студентам про історичні аспекти розвитку Університету та фактори, які вплинули на його формування у сучасному вигляді. Крім того, особливу увагу екскурсовод приділила керівникам навчального закладу, які внесли найбільший вклад у його розвиток.

В рамках екскурсії у студентів була можливість розглянути експозицію «Незламний податковий».

Представлені експонати відображали наслідки російської агресії на території Університету, незламність українського народу на шляху до перемоги. Після завершення екскурсії директор музею запросила першокурсників приєднуватись до дослідницької діяльності працівників.

Колектив кафедри  публічних фінансів вітає першокурсників групи ФБ-23-1 та бажає успіхів та натхнення у студентському житті!