07.11.2022 року, згідно з планом заходів за участю студентського наукового товариства кафедри наукового гуртка «Фінансист», проведено науково-практичний круглий стіл «ДЕРЖАВНІ ЗАПОЗИЧЕННЯ В СИСТЕМІ ПУБЛІЧНИХ ФІНАНСІВ»

У заході прийняли участь: науково-педагогічні працівники кафедри, здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського), другого (магістерського) спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Факультет фінансів та цифрових технологій.

Доцент Бедринець М.Д.  у своїй доповіді на тему «ДЕРЖАВНИЙ БОРГ ОСНОВНИЙ ІНСТРУМЕНТ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ» розкрила основні тенденції у сфері державного боргу в сучасних умовах, акцентувала увагу на підвищенні його рівня та складнощах проведення боргової політики в умовах військового стану.

Власним баченням тенденцій та основних особливостей даної тематики в умовах війни поділилися члени студентського наукового гуртка «Фінансист» – Бойко А.П., ( ФМФА-22-1), Німак  Я.О., ( ФМФА-22-1), Колокольна А.М., (ФМФА-22-1), які представили цікаві доповіді в межах тематики заходу.

Ознайомитися із доповідями усіх учасників круглого столу можна буде у збірнику матеріалів науково-практичного круглого столу, що буде розміщений на сайті кафедри публічних фінансів.

Модераторами круглого столу були в.о. завідувача кафедри публічних фінансів Коляда Т.А. та доцент кафедри публічних фінансів Сокирко О.С.

Дякуємо всім учасникам круглого столу за цікаві доповіді та приділену увагу до нашого заходу! Запрошуємо до подальшої співпраці!