22 жовтня 2024 року на кафедрі публічних фінансів ДПУ відбулася гостьова лекція Радника з питань фінансів і податкової політики програми «U-LEAD з Європою» Віталія Пилипіва. Захід, присвячений актуальній темі «Фінанси територіальних громад в умовах війни та євроінтеграції», зібрав слухачів і викладачів факультету фінансів та цифрових технологій.

Під час лекції Віталій Пилипів поділився своїми знаннями та досвідом щодо фінансових викликів, з якими стикаються територіальні громади в Україні в умовах війни. Акцентував увагу на важливості ефективного управління фінансами, залучення зовнішніх інвестицій та розвитку місцевих бюджетів у процесах євроінтеграції.

Віталій Пилипів підкреслив значення молодих фахівців у формуванні нових підходів до фінансового управління на місцях і закликав їх бути ініціативними та активними у своїй професійній діяльності.

Захід завершився жвавим обговоренням, що підтвердило зацікавленість слухачів у темі та їхнє прагнення до глибшого розуміння фінансових процесів на рівні територіальних громад. Це не тільки сприяло професійному розвитку майбутніх фінансистів, а й стало важливим кроком у співпраці між університетом та практичними експертами.

Державний податковий університет дякує Віталію Пилипіву за його час та цінний внесок у підготовку нової генерації професіоналів у сфері публічних фінансів.