9 червня 2023 року провідна фахівчиня кафедри публічних фінансів Державного податкового університету Яна Осадча у рамках проведення профорієнтаційної роботи Факультет фінансів та цифрових технологій провела зустріч з 2 групами 11-го випускного класу Роменського ліцею № 1 імені П.І. Калнишевського (м. Ромни Сумської області).

Яна розповіла ліцеїстам про Державний податковий університет, факультет фінансів та цифрових технологій, кафедру публічних фінансів та освітні програми, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, презентувала буклети та плакати ДПУ.

Учням цікаво було почути про унікальний університет, якій готує спеціалістів для системи Міністерства фінансів України.

Агітаційні буклети також були розміщені у приміщенні Роменської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Сумській області. Приємно було зустрітися з випускницею нашого університету – Юлію Борсук, яка працює головним державним інспектором відділу податків і зборів з юридичних осіб.

Наші випускники – це найкраща презентація Державного податкового університету!

Чекаємо наших майбутніх абітурієнтів у стінах Державного податкового університету на Факультет фінансів та цифрових технологій!