01.12.2023 р. кафедрою обліку та консалтингу було проведене засідання студентського наукового клубу «Дебет-Кредит» на тему: «Обліково-аналітичне забезпечення бізнес-процесів як основа інформаційної системи».

З доповідями виступили здобувачі вищої освіти за освітніми програмами «Облік, податковий аудит та бізнес-аналітика», «Облік і оподаткування в управлінні підприємницькою діяльністю».

Судак Валерія, студентка групи ОБ-21-3, розкрила особливості обліку та критерії визнання малоцінних активів (науковий керівник Колісник О.П., к.е.н., доцент).

Студентка групи ОБП-20-1 Паращенко Карина виступила з доповіддю на тему: «Організація обліку та оподаткування як інструменти фінансового управління в умовах воєнного стану» (науковий керівник Сторожук Т.М., к.е.н., доцент).

Проблеми професійного судження бухгалтера при трансформації фінансової звітності під вимоги таксономії UA МСФЗ XBRL висвітили студентки групи ОМО-22-1 Корник Марія та Романюк Анастасія (науковий керівник Гуріна Н.В., к.е.н., доцент).