Запрошуємо взяти участь у роботі круглого столу «Обліково-аналітичне забезпечення управління суб'єктів господарювання в умовах сталого розвитку: основні принципи та інструменти прийняття управлінських рішень» з нагоди Дня науки, який відбудеться 12 травня 2023 р.

Круглий стіл відбудеться на базі кафедри обліку та консалтингу Факультету податкової справи, обліку та аудиту Державного податкового університету (м. Ірпінь, Україна) в Online- форматі (із використанням платформи Zoom).

Про умови підключення для участі у круглому столі буде повідомлено додатково.

До участі у роботі Круглого столу запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, докторанти, здобувачі вищої освіти, представники державних, громадських та міжнародних організацій, практики, а також усі зацікавлені.

Учасників круглого столу буде забезпечено програмою та електронним збірником тез в PDF- форматі.

Мета проведення Круглого столу: узагальнення підходів до визначення ролі та значення обліково-аналітичного забезпечення в процесі управління суб’єктами господарювання в умовах сталого розвитку.

ДИСКУСІЙНІ ПАНЕЛІ КРУГЛОГО СТОЛУ ЗА НАПРЯМАМИ:

1.Обліково-аналітична система бізнес-процесів в умовах сталого розвитку. 2.Удосконалення звітності в умовах сталого розвитку.

  1. Професійне судження як інструмент забезпечення ефективного управління суб’єктами господарювання.
  2. Digital-технології при формуванні    обліково-аналітичного    забезпечення    управління суб’єктів господарювання.
  3. Соціальна відповідальність та професійна етика як ключові складові та концепції сталого розвитку.

Участь у роботі Круглого столу – безкоштовна.

Тези надсилати до 30 квітня 2023 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Тема листа «№ диск.панелі_ПІБ_Круглий стіл 12.05.2023»

ВИМОГИ ДО ПОДАННЯ МАТЕРІАЛІВ:

Приймаються до друку тези обсягом до 3 повних сторінок формату А-4, надруковані в текстовому редакторі Microsoft Word та оформлені відповідно до вимог (див. приклад оформлення):

  1. Поля – 2 см з усіх боків; інтервал – 1,0; шрифт – Times New Roman; кегль –
  2. У правому верхньому куті – ініціали і прізвище автора, науковий ступінь, вчене звання, посада, науковий керівник (для здобувачів вищої освіти), організація (без скорочень).
  3. Назву тез друкувати великими літерами симетрично тексту (напівжирним).
  4. Посилання в тексті оформляються в квадратних дужках [2, с. 35] із зазначенням їх порядкового номера.
  5. Список використаних джерел розміщується наприкінці тексту й повинен бути оформлений відповідно до вимог ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання».
  6. Назва файлу з тезами повинна відповідати номеру дискусійної панелі та прізвищу автора або першого співавтора (наприклад: 1_Руденко).

Робоча мова конференції українська.

Рукописи тез потрібно ретельно відредагувати. Тези будуть надруковані в авторській редакції.

Тези, що не відповідають зазначеним вимогам, прийматися не будуть.