Шановні студенти! П’ятий рік поспіль СІМА пропонує українському студентству взяти участь у цікавому і корисному проекті - інтернет-версії AICPA&CIMA Business Game.

Нова вікторина  увібрала у себе і перетворила в інтерактивну серію питань кейси компанії «KuppKarr»*, кращі практики світових організацій, посилання на відповідні сторінки на веб-сайт та учбовий план AICPA/CIMA  і стала по суті диспутом на тему зростання електромобілів в світі.

Гра складається з 24 питань з варіантами відповідей (загалом 100 балів). Прохідний рівень – 75 балів. Час проходження і кількість спроб необмежені.

Кожен учасник має надати адресу електронної пошти, ім'я-прізвище (повністю, англійською), університет, факультет/спеціальність.

По закінченню гри гравець, що отримав 75 і більше балів, має зробити скрін або фото екрану, де видно його прізвище і фінальний бал, і відправити його на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. для отримання сертифікату.

З умовами гри можна ознайомитися по посиланню.

Період гри – 14 жовтня - 20 листопада 2024 р.