5 та 6 лютого 2024 року на кафедрі обліку та консалтингу відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня, групи ОМО-22-1, спеціальності 071 «Облік і оподаткування», ОП «Облік і оподаткування в управлінні підприємницькою діяльністю» в режимі он-лайн.

Екзаменаційна комісія працювала під головуванням професора кафедри фінансів Академії праці соціальних відносин і туризму, професора, доктора економічних наук Камінської Тетяни Григорівни.

Здобувачі вищої освіти представили кваліфікаційні роботи, тематика яких спрямована на бухгалтерський облік, контроль та оподаткування.

Студентами досліджено питання, які в умовах сьогодення є надзвичайно актуальними: облік операцій з оперативної оренди майна, таксономія фінансової звітності за міжнародними стандартами, облік соціальної відповідальності суб’єктів господарювання, напрямки гармонізації бухгалтерського обліку і системи національних рахунків.

Дипломи з відзнакою отримають здобувачі:

• Гурін Дмитро;
  • Корник Марія;
  • Мазурок Олена;
  • Приходько Кароліна;
  • Романюк Анастасія;
  • Семенюк Юлія;
  • Суходольська Дарина.

Вітаємо магістрів з успішним захистом та бажаємо подальших професійних успіхів!