3 та 4 лютого 2023 року на кафедрі обліку та консалтингу відбувся захист кваліфікаційних робіт студентами групи ОМО-21-1 спеціальності 071 «Облік і оподаткування» ОПП «Облік і оподаткування в управлінні підприємницькою діяльністю» в режимі он-лайн за допомогою сервісу «Zoom».

Екзаменаційна комісія працювала під головуванням професора кафедри фінансів Академії праці соціальних відносин і туризму, професора, доктора економічних наук Камінської Тетяни Григорівни.

Заступник Голови ДЕК – Колісник О.П., завідувач кафедри обліку та консалтингу, доцент, к.е.н., гарант освітньої програми «Облік і оподаткування в управлінні підприємницькою діяльністю»; члени комісії: Занько Б.М., доцент, к.е.н.; Гуріна Н.В., доцент, к.е.н.; секретар комісії: Судак Д.Л., провідний фахівець.

На захисті були представлені результати наукових досліджень студентів, присвячені актуальним проблемним питанням обліку, оподаткування, аналізу та контролю.