24.09.2024 р. доктором економічних наук, старшим науковим співробітником, професором кафедри обліку та консалтингу Метелицею Володимиром Михайловичем була проведена відкрита лекція з навчальної дисципліни «Методологія, організація та технологія наукових досліджень (з мод. «Академічне письмо») (за білінгвальною методикою)», на тему: «Переваги українських агробізнесів щодо звітності про сталий розвиток для фінансування зеленого відновлення: експеримент дискретного вибору» для студентів груп ЕМРМ-24-1, ОМА-24-1, ОММ-24-1, ОМУ-24-1.

Також, на відкритому лекційному занятті були присутні: проректор з навчально-методичної роботи Шемелинець І.І., декан факультету податкової справи, обліку та аудиту Краєвський В.М., заступник декана Савченко А.М., завідувач навчально-методичного відділу Качур І.В., завідувач кафедри обліку та консалтингу Колісник О.П., викладачі кафедри обліку та консалтингу і представники навчально-методичного відділу Селіна І.В. та Пильник Т.І.