11 червня 2024 року на кафедрі обліку та консалтингу відбулося в он-лайн форматі обговорення проєктів ОНП для PhD «Облік і оподаткування» та ОП «Облік і оподаткування в управлінні підприємницькою діяльністю» для здобувачів освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

На зустрічі були присутні:

• Гарант ОНП «Облік і оподаткування», декан факультету податкової справи, обліку та аудиту, д.е.н., професор Краєвський В.М.;
  • Гарант ОПП «Облік і оподаткування в управлінні підприємницькою діяльністю», завідувач кафедри обліку та консалтингу, к.е.н., доцент Колісник О.П.;
  • Професорсько-викладацький склад кафедри обліку та консалтингу.
  • До розгляду проєктів освітніх програм також були залучені розробники освітніх програм і рецензенти.

Завідувач кафедри обліку та консалтингу, к.е.н., доцент Колісник О.П. представила присутніх стейкхолдерів, професорсько-викладацький колектив та студентів.

Гарант ОНП «Облік і оподаткування», декан факультету податкової справи, обліку та аудиту, д.е.н., професор Краєвський В.М. та гарант ОПП «Облік і оподаткування в управлінні підприємницькою діяльністю», завідувач кафедри обліку та консалтингу, к.е.н., доцент Колісник О.П. ознайомили присутніх зі змістом освітніх програм, цілями, унікальністю, проєктами змін та нововведень.

С. М. Кучеренко, здобувач вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня та Н.Є. Новіков, здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти в своїх виступах зосередили увагу на тому, наскільки освітні компоненти в освітніх програмах дозволяють сформувати необхідні soft skills та професійні компетентності сучасного фахівця у сфері обліку і оподаткування.

До обговорення також долучилися здобувачі та випускники освітніх програм «Облік і оподаткування», «Облік і оподаткування в управлінні підприємницькою діяльністю» та науково-педагогічні працівники, які озвучили своє бачення з питань розвитку освітніх програм.

Зауваження та рекомендації, отримані в результаті обговорення проєктів освітніх програм «Облік і оподаткування» та «Облік і оподаткування в управлінні підприємницькою діяльністю», будуть винесені на обговорення груп забезпечення освітніх програм.

Колектив кафедри обліку та консалтингу висловлює вдячність всім учасникам за активну участь в обговоренні освітніх програм та слушні рекомендації і пропозиції щодо їх вдосконалення.