15-17 травня 2024 року в Румунії, м. Бухарест, відбувся 46-й щорічний Конгрес Європейської асоціації бухгалтерів (EAA).

Щорічний конгрес Європейської асоціації бухгалтерів є одним із найбільш популярних заходів міжнародного рівня, який об’єднує фахівців у галузі бухгалтерського обліку з метою обміну знаннями та ідеями для визначення напрямів досліджень в обліку та розвитку бухгалтерської освіти.

Серед представників від Державного податкового університету, участь у Конгресі взяла завідувач кафедри обліку та консалтингу Колісник Олена Пилипівна, к.е.н., доцент.

Матеріали доповідей та результати дискусій будуть ураховані науковою спільнотою України для вдосконалення системи бухгалтерського обліку та для обговорення із професійною спільнотою, а також при формуванні змісту навчальних дисциплін облікового спрямування кафедри обліку та консалтингу.