06.12.2023 р. відбулося вручення викладачам кафедри обліку та консалтингу сертифікатів про підвищення кваліфікації та проходження курсу навчання з автоматизованого комплексного ведення бухгалтерського (фінансового) обліку в програмному середовищі "ДЕБЕТ ПЛЮС v12".

Вітаємо к.е.н., доцента, завідувача кафедри обліку та консалтингу Колісник Олену Пилипівну; к.е.н., доцента Сторожук Тетяну Миколаївну; к.е.н., доцента Гуріну Наталію Валеріївну; к.е.н., доцента Занька Бориса Михайловича та аспірантку кафедри Гордієнко Тетяну з успішним проходженням курсу та отриманням сертифікатів.

Вдячні команді "ДЕБЕТ Плюс", зокрема,  Мозговому  Сергію Анатолійовичу та Осмятченку Володимиру Олександровичу, за надану можливість підвищення кваліфікації в сфері автоматизації ведення обліку. У продовження подальшої співпраці ФПСОА ДПУ  з компанією "ДЕБЕТ Плюс" підписано Меморандум, який спрямований на розвиток потенціалу фахівців з бухгалтерського обліку, аналізу, контролю, аудиту та оподаткування.