З 22.04.2024 р. по 27.04.2024 р. к.е.н., доцент, доцент кафедри обліку та консалтингу Гуріна Наталія Валеріївна та в.о. заступника декана з навчально-організаційної роботи факультету податкової справи, обліку та аудиту Кітченко Марина Іванівна, з метою популяризації Державного податкового університету, провели профорієнтаційні заходи в школах та ліцеях м. Чернівці та Чернівецької області.

У ході проведених зустрічей випускники були ознайомлені зі спеціальностями, за якими здійснюється підготовка в Державному податковому університеті, умовами та перевагами навчання і особливостями вступу в 2024 році. Особлива увага була приділена освітнім програмам, за якими здійснює підготовку фахівців Факультет податкової справи, обліку та аудиту.

Крім того, у результаті профорієнтаційної роботи були підписані меморандуми про співпрацю між Державним податковим університетом та п’ятнадцятьма загальноосвітніми навчальними закладами м. Чернівці та Чернівецької області.

Також відбулася зустріч з в.о. начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Теодозією Чернецькою та заступником начальника податкової служби Чернівецької області Миколою Загарюком на якій були обговорені основні складові Стратегії розвитку Державного податкового університету за ключовими напрямами, професійні здобутки та плани на майбутнє.