23.10.2024 р. кафедрою обліку та консалтингу був проведений науковий семінар на тему: «Обліково-аналітична система бізнес-процесів в умовах сталого розвитку».

З доповідями виступили: к.е.н., доцент, доцент кафедри обліку та консалтингу Занько Борис Михайлович та здобувачі освіти третього освітньо-наукового рівня підготовки (PhD-доктор філософії) за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування»: Кучеренко Сергій Миколайович, Богдан Святослав Володимирович, Сторожук Дмитро Євгенович.

Значна увага в доповідях і дискусіях була приділена ризикам подвійного оподаткування доходів українських ФОПів, які перебувають за кордоном; особливостям облікових та податкових аспектів обчислення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для сільськогосподарських товаровиробників; обліково-аналітичному забезпеченню управління агрогенеративними проєктами та взаємодії стратегічного обліку та стратегічного управління.