Постійна та тісна співпраця із «Спілкою Автоматизаторів Бізнесу» надає можливість Державному податковому університету зі статусом партнера «Центр Освітніх Ініціатив» (реєстраційний № 803601077), використовувати Комплект методичних матеріалів із використання систем автоматизації бізнесу для освітнього процесу на підставі укладеного між ними Меморандуму.
За підтримки «Спілки Автоматизаторів Бізнесу» та оформленого Освітнього супроводу, кафедра обліку та консалтингу запрошує на відкрите практичне заняття з дисципліни «Фінансовий облік І» з використанням програми «BAS Бухгалтерія» (Новікова Олена Павлівна, ст. викладач кафедри обліку та консалтингу).

Відкрите практичне заняття відбудеться 17 квітня 2023 р. о 09:55, в он-лайн форматі, на платформі ZOOM за посиланням.