18.09.2024.р. д.е.н., професором, завідувачем відділу обліку та оподаткування ННЦ "Інститут аграрної економіки», директором Всеукраїнського інституту права і оцінки Бездушною Юлією Сергіївною була проведена гостьова лекція на актуальну та вкрай важливу тему: «Шкода і збитки від війни: документування, облік, оцінка, відшкодування».

Внаслідок збройної агресії рф проти України український бізнес щодня зазнає збитків. Енергетика, логістика, сільське господарство та інші галузі зазнали втрат майна на десятки мільярдів доларів. У своїй доповіді Юлія Сергіївна розповіла про важливість правильного документування та відображення в обліку шкоди, завданої війною, та представила методи оцінки цих збитків. Особливу увагу було приділено механізмам відшкодування, які дозволяють постраждалим отримати компенсацію за втрати.

Лекція сприяла розумінню складних процесів, пов'язаних з економічними наслідками військових конфліктів, та надала студентам корисні знання, які можуть бути застосовані ними у практичній діяльності.

Кафедра обліку та консалтингу щиро вдячна Юлії Сергіївні за можливість спілкування з професіоналом найвищого рівня, за підтримку і допомогу кафедрі на шляху до професійного зростання наших студентів.